درباره شرکت تولیدی طیور پرندک

مجموعه تولیدی طیور پرندک در سال ۱۳۸۶ با پروانه بهره برداری به شماره ۱۷۶۲/۱۳۳۵ به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را در زمینه پرورش مرغ گوشتی به ظرفیت ۴۲۰۰۰ قطعه آغاز نموده است.
این مجموعه با در نظر داشتن نیاز مردم عزیز ایران در سال ۹۵ با افزایش ظرفیت خود از ۴۲۰۰۰ قطعه به ۸۲۰۰۰ قطعه در سطحی به مساحت ۳۳۶۰ مترمربع بنا و تاسیسات در زمینی به مساحت کل ۶۵۶۰۰ مترمربع تلاش در جهت خدمت گذاری هرچه بهتر به مردم عزیز ایران داشته است.
همچنین این مجموعه در سال ۸۹ اقدام به تاسیس کشتارگاه صنعتی با برند طیور پرندک نموده است که در سال ۱۳۹۳ با مجوز پروانه بهره برداری به شماره ۳۲۹۴۵ فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.
زمینه فعالیت این مجموعه عبارت است از مدیریت کل چرخه تولید گوشت مرغ شامل پرورش مرغ گوشتی˒کارخانه خوراک˒کشتارگاه صنعتی˒واحد قطعه بندی و فراوری گوشت و در نهایت بسته بندی مرغ گرم و منجمد و توزیع نهایی این محصول می باشد.
تولید عمودی و یکپارچه این مجموعه شامل حلقه های متصل به یکدیگر است که در هریک از این فرایند ها بالاتریت معیارهای کیفیت و امنیت بهداشتی و سلامت غذا برای مصرف کننده در نظر گرفته شده است.
این مجموعه از بدو تاسیس با بهره گیری از متخصصین مجرب و استفاده از دانش روز و با ارتقا کیفیت محصولات تلاش در جلب رضایت مشتریان خود داشته است.